Terrace Tema

Tanım

Terrace Tema
Proje, 30 ve 40 katlı, 2 kulede, 416 daireden oluşmaktadır. 78.856 m2 inşaat alanı, yaşama ayrılmış bölüm ise 26.500 m2’dir. 23 adet kat bahçesi,360 ° panoramik seyir terası, 3.40 m kat yüksekliğinde hacimli daireler, 4 mevsim rahatlık sunan VRV iklimlendirme sistemi şeklinde tasarlanmıştır. Her dairede, her odada açılabilir pencere sistemleri ile taze hava, tüm site genelinde kapalı otopark, her daireye özel depo alanı, elektrik kesintisi durumunda binaları tam kapasite besleyecek güçte jeneratör mevcuttur.
Projenin sosyal alanları arasında, açık ve kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terası ve vitamin bar, süs havuzları, reflekte havuz, fitness center – sauna, yaş gruplarına özel tasarlanmış çocuk oyun alanları, evcil hayvan parkı, tenis kortları basketbol sahası-streetball- masa tenisi, çim amfi alanı, zen bahçeleri, barbekü ve koru alanı, yürüyüş parkurları bulunmaktadır.
2012 yılında Terrace Tema “Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Çok Katlı Konut kategorisinde Türkiye Tavsiye Ödülü” ne layık görülmüştür.
Atatürk Havalimanı’na 8 dk.
TEM otoyoluna 3 dk.
E-5 karayoluna 5 dk.
Metrobüsün yanı başında
Metro hattına 5 dakika mesafede bulunmaktadır.

Harita

Bu Mülkü Paylaş

Share

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir